20 lat pracy

Doświadczenie

Od 20 lat zajmujemy się z naprawami w domach Klientów prywatnych oraz Przedsiębiorstw na terenie województwa pomorskiego. Świadczymy usługi hydrauliczne, elektryczne, ślusarskie, gazowe, dekarskie, szklarskie. Wykonujemy przeglądy i serwisy pieców i piecyków wszelkiego typu i rodzaju a także instalacji.
Posiadamy certyfikat Rzetelnej Firmy

Rzetelność

Dzięki wieloletniej pracy i staraniom wyrobiliśmy markę Rzetelnej Firmy. Zaufało nam tysiące pomorzan.Obsługujemy tysiące zgłoszeń miesięcznie. Wykonujemy usługi rzetelnie i w szybkim terminie. Posiadamy wykwalifikowany personel techniczny w ważnymi uprawnieniami, certyfikatami oraz co najważniejsze wieloletnim doświadczeniem.
Dajemy gwarancję jakości naszych usług

Jakość

Korzystamy wyłącznie z nowego certyfikowanego sprzętu najlepszych marek. Do napraw używamy materiałów i części zamiennych najwyższej jakości w jak najkorzystniejszej dla Klienta cenie. Na wykonane przez nas naprawy dajemy gwarancję. Pracujemy 6 dni w tygodniu w sprawach pilnych również w niedzielę i święta. Nasza infolinia czynna jest dla Klienta 24 h przez 7 dni w tygodniu włącznie z dniami wolnymi od pracy. Służymy wsparciem dla Klienta o każdej porze dnia.
icon

+48 664 935 361

icon

24/7 Wsparcie

icon

kontakt@grupaadamczyk.pl

logo

Od 20 lat świadczymy usługi na terenie województwa pomorskiego. Otrzymaliśmy tytul Rzetelnej Firmy.